NAŠA MISIA

“Vzdelávať, inšpirovať a sprevádzať 1000 lídrov každý rok na ich ceste k dobrému lídershipu prostredníctvom ktorého povedú seba a iných.
Dobré sa vždy počíta a násobí!”

NAŠA VIZIA

“Chceme, aby mali lídri jasno vo vedení seba a iných a zanechávali tak stopy dobra a spolupráce medzi ľuďmi, všade kam vstúpia!”

PREČO EXISTUJEME

Dobrý lídership je ako soľ. S ním chutí život a biznis tak akurát. Mať jasno ako viesť seba a iných v súlade s dobrom, v tej najľudskejšej a najefektívnejšej podobe, stojí za to. Existujeme, lebo prinášame jasnosť do lídershipu a robíme rozdiel v prežívaní jednotlivca, tímov a organizácií.

NAŠE HODNOTY

Ľudskosť

Autenticita

Profesionalita

Jednoduchosť

Spolupráca

Ivana Havranová
očami Lucie Kazdovej

Ivka neochvejne verí v potenciál človeka. V každom svojom klientovi vidí dobro a je odhodlaná vydolovať ho. V jednotlivcovi aj v tíme. Pracuje húževnato a pritom veľmi láskavo.

Vďaka vlastným bohatým skúsenostiam má jasno v procesoch, ktoré sú pre podnikanie a vedenie tímu nevyhnutné. Správnymi otázkami vie klienta priviesť k riešeniu problému ale aj poriadne do hĺbky prežívania. Často zažíva, že jej klienti po stretnutí povedia „Ono je to takto jednoduché?“

Koučing a koučovací prístup je jej pracovná vášeň a dovolím si povedať aj poslanie. Má sen, že manažéri, vedúci pracovníci budú lídrami, ktorí zanechajú stopu dobra vo svojich tímoch.

Koučovací prístup nie len používa a učí, žije ho každý deň.

Ivka vás určite nebude posudzovať, hodnotiť ani presviedčať. Navedie vás k tomu, aby ste si svoju cestu poupratovali podľa seba a našli v sebe všetky zdroje, ktoré potrebujete k tomu, aby ste mali šťastný pracovný aj osobný život.

Lucia Kazdová
očami Ivy Havranovej

Lucka je moja obchodná partnerka, s ktorou sme založili expertklub. Bola to ona, ktorá priniesla spojenie vzdelávania a vytváranie klub (komunity).

Bola vždy tak trochu rebel a v hĺbke duše vedela, že chce robiť niečo, čo bude prospešné nielen jej ale aj iným.  Spájanie, podpora, láskavé prijatie a vypočutie je jej vlastné.

Lucka verí v kvalitu. V kvalitu služby, v kvalitu jednotlivca a v kvalitu života. Prináša zamyslenia do každej témy, ktorá je “na stole”. Je nesmierne bystrá, kreatívna a čestná. Vie byť láskavou sprievodkyňou tímom i jednotlivcom.

Mne osobne je Lucka nesmiernou oporou. Vie precízne a s citom pripraviť tréningy, je výnimočná v zážitkovom učení. Vážim si ju za húževnatosť, ktorú dáva do vlastného sebarozvoja. Neustále sa učí a pri vedení vlastnej kaviarne v Zvolene ukazuje, ako sa veci dajú robiť v správnom pomere biznisu a srdca.

NÁŠ PRÍBEH V ROKOCH
Prvá vízia expertklubu
2013
Projekt HR v 11 krokoch
2019
Mentorské programy pre podnikateľov
2022
Projekt Dobrý lídership
2011
Komplexné vzdelávanie lídrov v organizáciách
2018
Projekt Hviezdy pracovného neba
2020
Program Majstrovské zručnosti
2023