O nás

Ako vznikol expertklub

Na začiatku bola chuť zmeniť svet, v ktorom žijeme. Vytvoriť miesto, kde budú ľudia radi pracovať a manažéri budú lídrami, ktorí robia správne veci.
Ako prvý projekt sme mali pre jeden hotel v Leviciach, v ktorom sme robili tréning predajných a komunikačných zručností. Po ukončení sme si položili otázku „A čo ďalej?“ Obom nám dávalo zmysel kontinuálne vzdelávanie a rozvoj. Sme totiž názoru, že čo nerastie, umiera. A tak sme začali skúmať potreby trhu, analyzovali, vyhodnocovali a tvorili produkt, ktorý bude napĺňať potreby ľudí pracujúcich v rôznych oblastiach. Čas nám ukázal, že naša jedinečnosť je v zámere pomáhať, byť oporou a inšpiráciou.
Nemanipulujeme. Človečina, zdravý rozum a hľadanie odpovedí vo svojom vnútri sú základné hodnoty, na ktorých stoja všetky naše aktivity. Neustále hľadáme spôsoby, ako naučiť ľudí myslieť inak. Veríme, že všetko má riešenie, ak to hľadáme a sme ochotní si to aj odmakať.
Expertklub nie je všedná konzultantská agentúra s ponukou tém, ktoré vieme zastrešiť. Expertklub je Lucia a Ivana. Naše skúsenosti, vedomosti, poznanie, uši a dve srdcia, ktoré potrebujú zdieľať to, na čo prišli počas svojho viac ako 15 ročného pôsobenia na trhu.

expertklub o nas
Ivana Havranova

Ivana Havranová

očami Lucii Kazdovej

Iva je koučka, lektorka, podnikateľka a mentorka.
Bohaté skúsenosti získané na pozícií obchodnej riaditeľky výrobného podniku vedúcej obchodného tímu METRO CASH&CARRY, generálnej riaditeľky hotelov v Leviciach a Rajeckých Tepliciach tvoria jej pevný profesijný základ.
Jej jedinečnosť ako koučky a lektorky je však v niečom inom. Obrovské srdce, ktoré nemá potrebu hodnotiť a posudzovať, vždy pripravené hľadať riešenia a podať pomocnú ruku správnym spôsobom v správnej chvíli.
Ivka verí, že „ryba vonia od hlavy“ a jej snom je pomôcť vytvárať samoriadiace tímy a priniesť do vedenia ľudí koučovací prístup. Vie geniálne prísť na podstatu a nebojí sa pomenovať aj tvrdé fakty. 
Ivka je pre mňa veľkou inšpiráciou, obchodnou partnerkou a priateľkou. Osobnosť s dokonalým mixom zručností, poznania presiaknutý človečinou, s veľkou potrebou zdieľať a ukazovať svetu, že je tu aj iná cesta ako tá, ktorá sa javí na prvý pohľad.

Lucia Kazdová

očami Ivy Havranovej

Lucka je trénerka soft skills, mentorka, koučka a podnikateľka.
Bola vždy tak trochu rebel a v hĺbke duše vedela, že chce robiť niečo, čo bude prospešné nielen jej ale aj iným. Vyštudovala hotelierstvo, neskôr zbierala skúsenosti vo Veľkej Británii, v Švajčiarsku a v USA. Po rokoch sa vrátila domov, aby zrealizovala svoje nápady a sny. Dovolím si tvrdiť, že na Slovensko priniesla nový pohľad na starostlivosť o zákazníka.
Spracovala vlastný koncept mystery shopping gastroprevádzok a hotelov a mystery shopping niekoľko rokov uskutočňovala s cieľom ukázať, čo znamená podstata služby. 
Lucka verí v kvalitu. V kvalitu služby, v kvalitu jednotlivca a v kvalitu života. Prináša zamyslenia do každej témy, ktorú školí. Je nesmierne bystrá, kreatívna a čestná. Vie byť láskavou sprievodkyňou tímom i jednotlivcom.
Mne osobne je Lucka nesmiernou oporou. Vie precízne a s citom pripraviť tréningy, je výnimočná v zážitkovom učení. Vážim si ju za húževnatosť, ktorú dáva do vlastného sebarozvoja. Neustále sa učí a pri vedení vlastnej kaviarne v Zvolene ukazuje, ako sa veci dajú robiť v správnom pomere biznisu i srdca. 

Lucia Kazdová

Naše certifikáty

Prehrať video

Čo o nás povedali druhí

Unikátny rozvojový program, zostavený s citom na vaše potreby. Lebo život je vo svojej podstate jednoduchý, keď pochopíme a získame poznanie.

ZuzanaRiaditeľka beauty centra, Nitra
Zobraziť viac
Ste skvelé koučky, verím, že sa spolu budeme stretávať, mne veľmi pomohol tento program aj osobne na prekonanie veľmi náročného pracovného obdobia. Pri stretnutiach s Vami som necítila som "obchod" :-), bolo cítiť hlavne človečinu...
AnnaRelax rezort
Zobraziť viac
"Aj s odstupom pár dní nám neustále v mysliach rezonujú naše spoločné dialógy, postrehy a riešenia. Pýtala som sa dievčat na ich názor k workshopu a všetky boli nadšené. A to aj napriek tomu, že sa im na workshop moc nechcelo. Každodenne sa snažíme implementovať vaše podnety do praxe a začína nám to prinášať ďalšie ovocie. Aj keď takmer vždy mávam k všetkému nejaké pripomienky, prípadne tipy, v tomto prípade ma skutočne nič nenapadá. Myslím, že svoju prácu robíte skvelo. A preto máte od nášho "femina" tímu veľké poďakovanie."
Iveta HrabovskáGentlejam
Zobraziť viac
"Teatime talk mi priniesol množstvo pozitívnej energie a pripomenul mi, že najdôležitejšie je v tomto období pozerať na svet inak. Ak niekto váha, či tieto online verzie Teatime stoja za to, odpovedám "áno". Dámy, ktoré to vedú, účastníkov vždy nasmerujú tým správnym smerom a odovzdajú množstvo inšpirácií a rád. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie 🙂"
MáriaRodinný penzión
Zobraziť viac
"Bolo to pre mňa povzbudivé a úprimne sa priznám, že nie všetko som si zapamätala, takže ma veľmi potešil váš mail. Veľa som rozmýšľala aj o stratégii môjho ďalšieho fungovania. Idem si vytlačiť Vaše cenné poznámky, ktoré sú mi ľudsky zrozumiteľné.Mám stratégiu v bodoch, veľmi pekne obidvom ďakujem za webstretnutie"
MartaOblastná organizácia CR
Zobraziť viac
"Ešte raz ďakujem, vďaka tomuto webináru som spoznala zaujímavých ľudí, ktorí ma motivovali vnímať a chápať súčasnú situáciu z iného uhla pohľadu. Získala som odporúčanie, ktoré som aj hneď aplikovala do praxe (osobné telefonáty) a som vďačná za spätnú väzbu mojich „klientov“. Tak ako sa povedalo na online stretnutí, ľudskosť je v týchto chvíľach najdôležitejšia. Pridanou hodnotou je možnosť „načúvať“ ostatným. Teším sa ďalšie stretnutie!"
AlenaZakladateľka alternatívnej školy, Zlaté Moravce
Zobraziť viac
Z mentorského programu si Odnášam množstvo nápadov, ako riešiť svoju prácu (napr. delegovanie), ale aj sebapoznanie, odhalila som svoje skryté stránky, ktoré som nevedela pomenovať. Odnášam si usporiadané hodnoty a narábanie so svojim časom. Na programe bolo vynikajúce spojenie rôznych typov podnikania, rôznych systémov, sebaprezentácia, prezentácia svojho podniku a spoznanie fantastických ľudí, na ktorých sa v rámci svojho podnikania môžem obrátiť.
MariánKonateľ výrobnej spoločnosti
Zobraziť viac
V prvom rade by som sa chcel poďakovať veľkým profesionálom, pani Havranovej, a pani Kazdovej, za ich prístup, čas a energiu ktorá nás všetkých vtiahla do mentorského programu. Som vďačný za spoločne strávené hodiny plné inšpirácie, motivácie, raportu a zato, že som mohol spoznať nových ľudí ktorí vytvárajú pridanú hodnotu a lepšiu spoločnosť.
AndrejKonateľ spoločnosti
Zobraziť viac
Veľká vďaka za možnosť sa stretnúť. Nateraz aspoň cez online svet a nadobudnúť zážitok, ktorý mi nik nevezme.
KatarínaMajiteľka obchodu
Zobraziť viac
aj ja vám všetkým ďakujem za výborne strávený čas každý utorok vo vašej spoločnosti. Bolo mi potešením a aj veľkým prínosom načúvať, kooperovať, dozvedať sa zaujímavé veci od vás aj od našich múdrych mentoriek.
VeronikaMajiteľka penziónu
Zobraziť viac
Bolo mi potešením, obohatili ste môj život aj rozveselili. Dnes mi začína "svitať" tak cítim energiu, pretože posledné mesiace boli fakt veľmi náročné.
KatarínaMajiteľka marketingovej agentúry
Zobraziť viac
Veľmi si vážim vaše pozvanie do skupinky, ktorú ste úžasne mentorovali. Urobím všetko preto, aby som poznatky a pomôcky, ktoré ste nám poskytli aplikovala do praxe. I vďaka vám sa už teraz mením a zdokonaľujem svoj prístup, svoje nastavenie a ani som netušila, že to ide ešte viac, po vašom programe sa stáva zo mňa ešte väčšmi zanietený blázon, ktorý miluje to čo robí a myslí pozitívne 🙂 Určite budem vrelo odporúčať takýto program každému, kto by váhal, či sa ho má zúčastniť. Ani neviem, či by sa dalo niečo zmeniť a upraviť. Mne sa to páčilo tou prirodzenosťou, priestorom pre každého, spätnou väzbou, ale aj zhrnutím, na ktoré ste si našli čas a viem... nie je to samozrejmosťou
MiroslavRiaditeľ hotela
Zobraziť viac
Pravidelné tréningy pomohli pri tvorbe a vylepšení samotného systému fungovania zamestnancov v HOTEL11. Viac sme sa venovali detailom, vyjasnili pracovné povinnosti a zodpovednosti každého pracujúceho, zlepšili kontrolu vykonávania úloh a prístupu k hosťom a tak zlepšili funkčnosť všetkých oddelení. 
Katarína
Zobraziť viac
Mam tento program (mentorský program) absolvovany a bolo to nieco uzasne 😊 ani slovami neviem opisat co vsetko mi to dalo. Sebapoznanie, aha momenty, utvrdenie si veci ktore robim spravne ale aj otvorilo oci na com musim popracovat 💪🏻 malo to len jednu chybicku a to taku ze to trvalo len 8tyzdnov 🤭 este raz obrovske DAKUJEM 🤍
Predošlé
Ďalšie

Najbližšie podujatia, ktoré by vás mohli zaujímať

Otvárame nový Mentorský program

Prečo sme vytvorili Mentorský program? CHCEMe pomôcť vytvoriť šťastný svet. Nie len pre seba, na tom neustále pracujeme to čo nám funguje chceme zdieľať s

Chcete naše služby vyskúšať na vlastnej koži?

Alebo sa chcete niečo opýtať? V tom prípade nám pokojne napíšte cez formulár nižšie.