Pre zabehnutých podnikateľov

Už máte, čo to v podnikaní a vedení tímu za sebou. Občas sa v tom cítite sami? Máte potrebu osviežiť svoj náboj a elán? Vidíte, že svet sa mení a viete, že iba vzdelávaním sa viete udržať v kondícii?
U nás v expertklube nájdete pozorné uši, ktoré Vám rozumejú. Vieme, že spoločne dokážeme viac.
Podpora a inšpirácia bez manipulácie.
Vyberte si riešenie, ktoré naplní vašu potrebu a pusťme sa do toho.

Čo vám vieme ponúknuť

Mentorský stôl

Veríme v skúsenosti, zdieľanie a vzájomnú inšpiráciu.

Roky strávené v podnikaní a riadení tímu znamenajú bohaté skúsenosti, z ktorých sa dá veľa načerpať. Doba sa však mení a niekedy je náročné pozrieť sa na svoje podnikanie s nadhľadom.

Spájame skúsených, zabehnutých podnikateľov, ktorí vedia, že vzdelávanie a vlastný rozvoj je záväzok na celý život.

8 online stretnutí so skupinou podnikateľov, ktorí riešia rovnaké problémy ako vy.

Kreatívne stretnutia vedené koučovacím spôsobom. Témy si prinesiete sami. Presne tie, kde vás tlačí topánka. My vás prevedieme technikami, spoločne budeme na témy nazerať z rôznych uhlov pohľadu.
Pomenujeme problém, nájdeme riešenie, budeme sa navzájom inšpirovať.

Lebo takmer na všetko existuje riešenie.

Online program 5 nástrojov lídra

Máte svoj sen, nápad, produkt. Chcete byť úspešný a svoje podnikanie si užívať. Ponúkame 5 nástrojov, ktoré patria do výbavy každého podnikateľa. Dajú vám pevnú pôdu pod nohy, pochopíte podstatu, súvislosti a budete ich vedieť modifikovať a prispôsobovať životnému cyklu vášho podnikania. Jednoducho, zrozumiteľne a s dôrazom na podstatu. 5 nástrojov, ktoré vám pomôžu nastaviť podnikanie ako dobrodružstvo a životný štýl. 5 nástrojov, ktoré sú základňou pre všetkých podnikateľov. Konštruktívny rozhovor, Všetko o poradách, Zvládanie konfliktov, Štruktúra dňa, Obchod a práca s číslami

O čom sú jednotlivé nástroje?

Viesť rozhovor je ako tanec. Mali by ste vedieť aký tanec tancujete, s kým a kde je váš parket. Ak nechcete skončiť s došliapanými palcami na nohách, je potrebné načúvať a navnímať partnera.

Webinár nabitý informáciami o podstate pracovných rozhovorov.

Čo sa vo webinári dozviete:

 • Príprava a metóda SMART-ER​
 • ​Čo môže a čo má obsahovať konštruktívny rozhovor​
 • ​Stratégie a ciele rozhovorov​
 • ​Otázky v rozhovoroch​
 • ​Typy rozhovorov a ich účel

Už nikdy nemusíte zažiť poradu, ktorá bude strata času. Jednoduché a ihneď aplikovateľné, zrozumiteľné techniky, ktoré z vašich porád urobia manažérsky nástroj par excellence. Budete vedieť viesť operatívne porady, denné brífingy, strategické porady a dokonca aj tie bojové porady.

Na webinári sa dozviete:

 • Aké parametre majú porady ako nástroj leadershipu
 • Aké úskalia majú porady a ako s nimi pracovať
 • Porady ako Team – Building nástroj
 • Ako má vyzerať štruktúra porady
 • Všetko o druhoch porád a kedy ich robiť

Predstavte si, že sa budete na náročné stretnutie a konflikt tešiť. Nepredstaviteľné? Ak pochopíte podstatu konfliktu a naučíte sa na neho nazerať z iného uhla pohľadu, aj tá najnáročnejšia situácia  vás posunie dopredu a urobí z vás silnejšieho človeka. Pozrieme sa na konflikt cez okuliare zmyslu a spolupráce.

Na webinári sa naučíte:

 • Pomenovať príčiny vzniku konfliktov
 • Definovať možnú prevenciu konfliktu
 • Dôsledky neriešenia konfliktov
 • Postup pri riešení konfliktov

Nemám čas, doba je veľmi rýchla, nestíham, termíny sú šibeničné, keď už budem mať viac času na seba…Poznáte tie vety? Prinášame webinár na tému time manažmentu aký ste pravdepodobne ešte nevideli. Lebo veríme, že začať stíhať znamená najmä prestať sa ponáhľať. 

Na webinári sa pozrieme na:

 • Východiská štruktúry dňa
 • Činnosti štruktúry dňa
 • Stres a vyrušenia
 • Motív, nadhľad a širšie súvislosti
 • Obsah štruktúry dňa
 • Rola lídra v organizácii a Paretovo pravidlo

Náboj, vášeň, zmysel, vytváranie hodnoty pre spoločnosť. Ale podnikanie je aj o číslach a obchode. Ako sa všetky tieto faktory spájajú a vytvárajú úspešnú firmu sa spoločne pozrieme v tomto nástroji. Do hĺbky, v súvislostiach, konkrétne a prakticky.

Dozviete sa:

 • Čo je podstata novodobého obchodu
 • Strategická
 • Ľudská
 • Materiálna
 • Čo sú to KPI Kľúčové ukazovatele výkonu
 • Prečo je bod zlomu kľúčový ukazovateľ

V manažmente kde to vonia človečinou je pre emócie pevne vyhradené miesto. Sú žiadanou súčasťou našich životov a viac ako inokedy vystupuje do popredia zručnosť zvládať emócie v business prostredí. Všetko je jednoduché keď pochopíme podstatu a nájdeme zdroje.

Na webinári sa naučíme:

 • Pochopiť podstatu emócie
 • Definovať nástroje na ich zvládanie
 • Pracovať s emóciami v pracovnom procese

Koučing

Viac ako webináre na konkrétnu tému vám vyhovuje individuálny prístup? Stalo sa vám, že máte informácie, techniky, ale zdá sa, že vo vašom svete nefungujú? Cyklíte sa v opakujúcich situáciách?

Individuálne stretnutia formou koučovacieho rozhovoru je to, čo vás môže zo začarovaného kruhu vyviesť von. Obe sme certifikované koučky a koučing považujeme za jeden z najefektívnejších foriem osobnostného rozvoja.

Bezpečný priestor bez hodnotenia a posudzovania. Kouč je partner, ktorý načúva a pomôže dostať sa k podstate. Riešenia na väčšinu vašich problémov nosíte v sebe, my vám ich pomôžeme vydolovať.
Môžete si dohodnúť zdarma úvodné stretnutie a zistiť, ako to môže fungovať pre vás.

Myslíme si, že vlastná skúsenosť je tá najsprávnejšia.

Kto vás odkoučuje?

Lucia Kazdová Expertklub

Lucia Kazdová

Lucka verí v kvalitu. V kvalitu služby, v kvalitu jednotlivca a v kvalitu života. Prináša zamyslenia do každej témy, ktorú školí.

Ivana Havranová Expertklub

Ivana Havranová

Ivka verí, že „ryba vonia od hlavy“ a jej snom je pomôcť vytvárať samoriadiace tímy a priniesť do vedenia ľudí koučovací prístup. Vie geniálne prísť na podstatu a nebojí sa pomenovať aj tvrdé fakty.

Debatky

Pravidelne pre vás pripravujeme rozhovory na rôzne témy. Volíme také, ktoré nám samým prídu do podnikateľského sveta alebo sa na ne začínajúci podnikatelia pýtajú. Témy otvárame odvážne, rady sa v nich pitveme a hľadáme súvislosti.

Debatky sú krátke (zvyčajne od 35 – 45 minút), dosť na to, aby sme vystihli podstatu. Našim cieľom je aj takýmito rozhovormi prinášať možnosti zamyslenia a rozvoja. Myslíme, že zvolený formát debatiek napĺňa náš zámer prinášať pozitívne podnety, fakty a motivovať k riešeniam.
U nás nájdete záznamy z debatiek na vybrané témy podľa toho, čo vás zaujíma.

Najbližšie podujatia, ktoré by vás mohli zaujímať

Otvárame nový Mentorský program

Prečo sme vytvorili Mentorský program? CHCEMe pomôcť vytvoriť šťastný svet. Nie len pre seba, na tom neustále pracujeme to čo nám funguje chceme zdieľať s

Čo o nás povedali druhí

Unikátny rozvojový program, zostavený s citom na vaše potreby. Lebo život je vo svojej podstate jednoduchý, keď pochopíme a získame poznanie.

ZuzanaRiaditeľka beauty centra, Nitra
Zobraziť viac
Ste skvelé koučky, verím, že sa spolu budeme stretávať, mne veľmi pomohol tento program aj osobne na prekonanie veľmi náročného pracovného obdobia. Pri stretnutiach s Vami som necítila som "obchod" :-), bolo cítiť hlavne človečinu...
AnnaRelax rezort
Zobraziť viac
"Aj s odstupom pár dní nám neustále v mysliach rezonujú naše spoločné dialógy, postrehy a riešenia. Pýtala som sa dievčat na ich názor k workshopu a všetky boli nadšené. A to aj napriek tomu, že sa im na workshop moc nechcelo. Každodenne sa snažíme implementovať vaše podnety do praxe a začína nám to prinášať ďalšie ovocie. Aj keď takmer vždy mávam k všetkému nejaké pripomienky, prípadne tipy, v tomto prípade ma skutočne nič nenapadá. Myslím, že svoju prácu robíte skvelo. A preto máte od nášho "femina" tímu veľké poďakovanie."
Iveta HrabovskáGentlejam
Zobraziť viac
"Teatime talk mi priniesol množstvo pozitívnej energie a pripomenul mi, že najdôležitejšie je v tomto období pozerať na svet inak. Ak niekto váha, či tieto online verzie Teatime stoja za to, odpovedám "áno". Dámy, ktoré to vedú, účastníkov vždy nasmerujú tým správnym smerom a odovzdajú množstvo inšpirácií a rád. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie 🙂"
MáriaRodinný penzión
Zobraziť viac
"Bolo to pre mňa povzbudivé a úprimne sa priznám, že nie všetko som si zapamätala, takže ma veľmi potešil váš mail. Veľa som rozmýšľala aj o stratégii môjho ďalšieho fungovania. Idem si vytlačiť Vaše cenné poznámky, ktoré sú mi ľudsky zrozumiteľné.Mám stratégiu v bodoch, veľmi pekne obidvom ďakujem za webstretnutie"
MartaOblastná organizácia CR
Zobraziť viac
"Ešte raz ďakujem, vďaka tomuto webináru som spoznala zaujímavých ľudí, ktorí ma motivovali vnímať a chápať súčasnú situáciu z iného uhla pohľadu. Získala som odporúčanie, ktoré som aj hneď aplikovala do praxe (osobné telefonáty) a som vďačná za spätnú väzbu mojich „klientov“. Tak ako sa povedalo na online stretnutí, ľudskosť je v týchto chvíľach najdôležitejšia. Pridanou hodnotou je možnosť „načúvať“ ostatným. Teším sa ďalšie stretnutie!"
AlenaZakladateľka alternatívnej školy, Zlaté Moravce
Zobraziť viac
Z mentorského programu si Odnášam množstvo nápadov, ako riešiť svoju prácu (napr. delegovanie), ale aj sebapoznanie, odhalila som svoje skryté stránky, ktoré som nevedela pomenovať. Odnášam si usporiadané hodnoty a narábanie so svojim časom. Na programe bolo vynikajúce spojenie rôznych typov podnikania, rôznych systémov, sebaprezentácia, prezentácia svojho podniku a spoznanie fantastických ľudí, na ktorých sa v rámci svojho podnikania môžem obrátiť.
MariánKonateľ výrobnej spoločnosti
Zobraziť viac
V prvom rade by som sa chcel poďakovať veľkým profesionálom, pani Havranovej, a pani Kazdovej, za ich prístup, čas a energiu ktorá nás všetkých vtiahla do mentorského programu. Som vďačný za spoločne strávené hodiny plné inšpirácie, motivácie, raportu a zato, že som mohol spoznať nových ľudí ktorí vytvárajú pridanú hodnotu a lepšiu spoločnosť.
AndrejKonateľ spoločnosti
Zobraziť viac
Veľká vďaka za možnosť sa stretnúť. Nateraz aspoň cez online svet a nadobudnúť zážitok, ktorý mi nik nevezme.
KatarínaMajiteľka obchodu
Zobraziť viac
aj ja vám všetkým ďakujem za výborne strávený čas každý utorok vo vašej spoločnosti. Bolo mi potešením a aj veľkým prínosom načúvať, kooperovať, dozvedať sa zaujímavé veci od vás aj od našich múdrych mentoriek.
VeronikaMajiteľka penziónu
Zobraziť viac
Bolo mi potešením, obohatili ste môj život aj rozveselili. Dnes mi začína "svitať" tak cítim energiu, pretože posledné mesiace boli fakt veľmi náročné.
KatarínaMajiteľka marketingovej agentúry
Zobraziť viac
Veľmi si vážim vaše pozvanie do skupinky, ktorú ste úžasne mentorovali. Urobím všetko preto, aby som poznatky a pomôcky, ktoré ste nám poskytli aplikovala do praxe. I vďaka vám sa už teraz mením a zdokonaľujem svoj prístup, svoje nastavenie a ani som netušila, že to ide ešte viac, po vašom programe sa stáva zo mňa ešte väčšmi zanietený blázon, ktorý miluje to čo robí a myslí pozitívne 🙂 Určite budem vrelo odporúčať takýto program každému, kto by váhal, či sa ho má zúčastniť. Ani neviem, či by sa dalo niečo zmeniť a upraviť. Mne sa to páčilo tou prirodzenosťou, priestorom pre každého, spätnou väzbou, ale aj zhrnutím, na ktoré ste si našli čas a viem... nie je to samozrejmosťou
MiroslavRiaditeľ hotela
Zobraziť viac
Pravidelné tréningy pomohli pri tvorbe a vylepšení samotného systému fungovania zamestnancov v HOTEL11. Viac sme sa venovali detailom, vyjasnili pracovné povinnosti a zodpovednosti každého pracujúceho, zlepšili kontrolu vykonávania úloh a prístupu k hosťom a tak zlepšili funkčnosť všetkých oddelení. 
Katarína
Zobraziť viac
Mam tento program (mentorský program) absolvovany a bolo to nieco uzasne 😊 ani slovami neviem opisat co vsetko mi to dalo. Sebapoznanie, aha momenty, utvrdenie si veci ktore robim spravne ale aj otvorilo oci na com musim popracovat 💪🏻 malo to len jednu chybicku a to taku ze to trvalo len 8tyzdnov 🤭 este raz obrovske DAKUJEM 🤍
Predošlé
Ďalšie