Pre HORECA segment

Hotelierstvo, gastronómia a služba ako taká je vaše srdce. Napriek ťažkým podmienkam viete, že nič iné nechcete robiť. Nie je dôležité, či ste zamestnanec, manažér alebo majiteľ. Jediné na čo záleží je túžba pracovať v HORECA sektore a niekde v kútiku duše veríte, že riešenie sa musí dať nájsť. Ste na správnom mieste a verte, nikdy vo vašich problémoch nebudete sami.

Čo vám vieme ponúknuť

CSI (Case study individual) stretnutie

Každé zariadenie je jedinečné, má svoj vlastný príbeh, vlastné životné osudy ľudí, ktorí v ňom pracujú. Aj keď sa témy, ktoré je potrebné riešiť môžu opakovať, každý tím si vyžaduje osobitý prístup. Presne to vám my vieme dať. Pretože hotelierstvo a gastronómiu poznáme od základov a milujeme.

Spoločne urobíme krátku analýzu potrieb, nájdeme miesto, kde vás tlačí topánku a pustíme sa do práce. Kreatívne stretnutia, ktoré nie sú klasickým školením. Hravo, s ľahkosťou, ľudsky ale do hĺbky sa pozrieme na konkrétne situácie a rozoberieme do DNA.

Účastníci budú odchádzať s porozumením, poznaním a konkrétnymi postupmi, ktoré budú vedieť aplikovať na druhý deň v práci.

Kontaktujte nás, tešíme sa na úvodný rozhovor.

Mentorský stôl

Veríme v skúsenosti, zdieľanie a vzájomnú inšpiráciu.
Roky strávené v podnikaní a riadení tímu znamenajú bohaté skúsenosti, z ktorých sa dá veľa načerpať. Doba sa však mení a niekedy je náročné pozrieť sa na svoje podnikanie s nadhľadom.

Spájame skúsených, zabehnutých podnikateľov, ktorí vedia, že vzdelávanie a vlastný rozvoj je záväzok na celý život.8 online stretnutí so skupinou podnikateľov, ktorí riešia rovnaké problémy ako vy.

Kreatívne stretnutia vedené koučovacím spôsobom. Témy si prinesiete sami. Presne tie, kde vás tlačí topánka. My vás prevedieme technikami, spoločne budeme na témy nazerať z rôznych uhlov pohľadu.
Pomenujeme problém, nájdeme riešenie, budeme sa navzájom inšpirovať.

Lebo na všetko existuje riešenie.

Koučing

Viac ako webináre na konkrétnu tému vám vyhovuje individuálny prístup? Stalo sa vám, že máte informácie, techniky, ale zdá sa, že vo vašom svete nefungujú? Cyklíte sa v opakujúcich situáciách?

Individuálne stretnutia formou koučovacieho rozhovoru je to, čo vás môže zo začarovaného kruhu vyviesť von. Obe sme certifikované koučky a koučing považujeme za jeden z najefektívnejších foriem osobnostného rozvoja.

Bezpečný priestor bez hodnotenia a posudzovania. Kouč je partner, ktorý načúva a pomôže dostať sa k podstate. Riešenia na väčšinu vašich problémov nosíte v sebe, my vám ich pomôžeme vydolovať.
Môžete si dohodnúť zdarma úvodné stretnutie a zistiť, ako to môže fungovať pre vás.

Myslíme si, že vlastná skúsenosť je tá najsprávnejšia.

Kto vás odkoučuje?

Lucia Kazdová Expertklub

Lucia Kazdová

Lucka verí v kvalitu. V kvalitu služby, v kvalitu jednotlivca a v kvalitu života. Prináša zamyslenia do každej témy, ktorú školí.

Ivana Havranová Expertklub

Ivana Havranová

Ivka verí, že „ryba vonia od hlavy“ a jej snom je pomôcť vytvárať samoriadiace tímy a priniesť do vedenia ľudí koučovací prístup. Vie geniálne prísť na podstatu a nebojí sa pomenovať aj tvrdé fakty.

Debatky

Pravidelne pre vás pripravujeme rozhovory na rôzne témy. Volíme také, ktoré nám samým prídu do podnikateľského sveta alebo sa na ne začínajúci podnikatelia pýtajú. Témy otvárame odvážne, rady sa v nich pitveme a hľadáme súvislosti.

Debatky sú krátke (zvyčajne od 35 – 45 minút), dosť na to, aby sme vystihli podstatu. Našim cieľom je aj takýmito rozhovormi prinášať možnosti zamyslenia a rozvoja. Myslíme, že zvolený formát debatiek napĺňa náš zámer prinášať pozitívne podnety, fakty a motivovať k riešeniam.
U nás nájdete záznamy z debatiek na vybrané témy podľa toho, čo vás zaujíma.

Najbližšie podujatia, ktoré by vás mohli zaujímať

Otvárame nový Mentorský program

Prečo sme vytvorili Mentorský program? CHCEMe pomôcť vytvoriť šťastný svet. Nie len pre seba, na tom neustále pracujeme to čo nám funguje chceme zdieľať s

Čo o nás povedali druhí

Unikátny rozvojový program, zostavený s citom na vaše potreby. Lebo život je vo svojej podstate jednoduchý, keď pochopíme a získame poznanie.

ZuzanaRiaditeľka beauty centra, Nitra
Zobraziť viac
Ste skvelé koučky, verím, že sa spolu budeme stretávať, mne veľmi pomohol tento program aj osobne na prekonanie veľmi náročného pracovného obdobia. Pri stretnutiach s Vami som necítila som "obchod" :-), bolo cítiť hlavne človečinu...
AnnaRelax rezort
Zobraziť viac
"Aj s odstupom pár dní nám neustále v mysliach rezonujú naše spoločné dialógy, postrehy a riešenia. Pýtala som sa dievčat na ich názor k workshopu a všetky boli nadšené. A to aj napriek tomu, že sa im na workshop moc nechcelo. Každodenne sa snažíme implementovať vaše podnety do praxe a začína nám to prinášať ďalšie ovocie. Aj keď takmer vždy mávam k všetkému nejaké pripomienky, prípadne tipy, v tomto prípade ma skutočne nič nenapadá. Myslím, že svoju prácu robíte skvelo. A preto máte od nášho "femina" tímu veľké poďakovanie."
Iveta HrabovskáGentlejam
Zobraziť viac
"Teatime talk mi priniesol množstvo pozitívnej energie a pripomenul mi, že najdôležitejšie je v tomto období pozerať na svet inak. Ak niekto váha, či tieto online verzie Teatime stoja za to, odpovedám "áno". Dámy, ktoré to vedú, účastníkov vždy nasmerujú tým správnym smerom a odovzdajú množstvo inšpirácií a rád. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie 🙂"
MáriaRodinný penzión
Zobraziť viac
"Bolo to pre mňa povzbudivé a úprimne sa priznám, že nie všetko som si zapamätala, takže ma veľmi potešil váš mail. Veľa som rozmýšľala aj o stratégii môjho ďalšieho fungovania. Idem si vytlačiť Vaše cenné poznámky, ktoré sú mi ľudsky zrozumiteľné.Mám stratégiu v bodoch, veľmi pekne obidvom ďakujem za webstretnutie"
MartaOblastná organizácia CR
Zobraziť viac
"Ešte raz ďakujem, vďaka tomuto webináru som spoznala zaujímavých ľudí, ktorí ma motivovali vnímať a chápať súčasnú situáciu z iného uhla pohľadu. Získala som odporúčanie, ktoré som aj hneď aplikovala do praxe (osobné telefonáty) a som vďačná za spätnú väzbu mojich „klientov“. Tak ako sa povedalo na online stretnutí, ľudskosť je v týchto chvíľach najdôležitejšia. Pridanou hodnotou je možnosť „načúvať“ ostatným. Teším sa ďalšie stretnutie!"
AlenaZakladateľka alternatívnej školy, Zlaté Moravce
Zobraziť viac
Z mentorského programu si Odnášam množstvo nápadov, ako riešiť svoju prácu (napr. delegovanie), ale aj sebapoznanie, odhalila som svoje skryté stránky, ktoré som nevedela pomenovať. Odnášam si usporiadané hodnoty a narábanie so svojim časom. Na programe bolo vynikajúce spojenie rôznych typov podnikania, rôznych systémov, sebaprezentácia, prezentácia svojho podniku a spoznanie fantastických ľudí, na ktorých sa v rámci svojho podnikania môžem obrátiť.
MariánKonateľ výrobnej spoločnosti
Zobraziť viac
V prvom rade by som sa chcel poďakovať veľkým profesionálom, pani Havranovej, a pani Kazdovej, za ich prístup, čas a energiu ktorá nás všetkých vtiahla do mentorského programu. Som vďačný za spoločne strávené hodiny plné inšpirácie, motivácie, raportu a zato, že som mohol spoznať nových ľudí ktorí vytvárajú pridanú hodnotu a lepšiu spoločnosť.
AndrejKonateľ spoločnosti
Zobraziť viac
Veľká vďaka za možnosť sa stretnúť. Nateraz aspoň cez online svet a nadobudnúť zážitok, ktorý mi nik nevezme.
KatarínaMajiteľka obchodu
Zobraziť viac
aj ja vám všetkým ďakujem za výborne strávený čas každý utorok vo vašej spoločnosti. Bolo mi potešením a aj veľkým prínosom načúvať, kooperovať, dozvedať sa zaujímavé veci od vás aj od našich múdrych mentoriek.
VeronikaMajiteľka penziónu
Zobraziť viac
Bolo mi potešením, obohatili ste môj život aj rozveselili. Dnes mi začína "svitať" tak cítim energiu, pretože posledné mesiace boli fakt veľmi náročné.
KatarínaMajiteľka marketingovej agentúry
Zobraziť viac
Veľmi si vážim vaše pozvanie do skupinky, ktorú ste úžasne mentorovali. Urobím všetko preto, aby som poznatky a pomôcky, ktoré ste nám poskytli aplikovala do praxe. I vďaka vám sa už teraz mením a zdokonaľujem svoj prístup, svoje nastavenie a ani som netušila, že to ide ešte viac, po vašom programe sa stáva zo mňa ešte väčšmi zanietený blázon, ktorý miluje to čo robí a myslí pozitívne 🙂 Určite budem vrelo odporúčať takýto program každému, kto by váhal, či sa ho má zúčastniť. Ani neviem, či by sa dalo niečo zmeniť a upraviť. Mne sa to páčilo tou prirodzenosťou, priestorom pre každého, spätnou väzbou, ale aj zhrnutím, na ktoré ste si našli čas a viem... nie je to samozrejmosťou
MiroslavRiaditeľ hotela
Zobraziť viac
Pravidelné tréningy pomohli pri tvorbe a vylepšení samotného systému fungovania zamestnancov v HOTEL11. Viac sme sa venovali detailom, vyjasnili pracovné povinnosti a zodpovednosti každého pracujúceho, zlepšili kontrolu vykonávania úloh a prístupu k hosťom a tak zlepšili funkčnosť všetkých oddelení. 
Katarína
Zobraziť viac
Mam tento program (mentorský program) absolvovany a bolo to nieco uzasne 😊 ani slovami neviem opisat co vsetko mi to dalo. Sebapoznanie, aha momenty, utvrdenie si veci ktore robim spravne ale aj otvorilo oci na com musim popracovat 💪🏻 malo to len jednu chybicku a to taku ze to trvalo len 8tyzdnov 🤭 este raz obrovske DAKUJEM 🤍
Predošlé
Ďalšie