Naše projekty

Spájame, inšpirujeme, ukazujeme čo funguje. Máme veľkú potrebu tvoriť alternatívu k tej divočine, čo niekedy zažívame vo vonkajšom svete, nielen podnikateľskom. Možno by niekto povedal, že sme bláznivé a naivné. Áno, pretože veríme, že svet si tvoríme sami.

5 nástrojov lídra

Máte svoj sen, nápad, produkt. Chcete byť úspešný a svoje podnikanie si užívať. Ponúkame 5 nástrojov, ktoré patria do výbavy každého podnikateľa. Dajú vám pevnú pôdu pod nohy, pochopíte podstatu, súvislosti a budete ich vedieť modifikovať a prispôsobovať životnému cyklu vášho podnikania. Jednoducho, zrozumiteľne a s dôrazom na podstatu.
5 nástrojov, ktoré vám pomôžu nastaviť podnikanie ako dobrodružstvo a životný štýl: Konštruktívny rozhovor, Všetko o poradách, Zvládanie konfliktov, Štruktúra dňa, Obchod a práca s číslami

Mentorský program pre začínajúcich podnikateľov

Marketingová stratégia, finančné riadenie, starostlivosť o zákazníka, inovácie produktu a mnohé iné sú oblasti, na ktoré musí  podnikateľ myslieť, aby bol jeho biznis úspešný. Veríme v skúsenosti, zdieľanie a vzájomnú inšpiráciu, preto sme vytvorili tento mentorský program. Osem online stretnutí so skupinou podnikateľov, ktorí riešia rovnaké problémy ako vy. Zabudnite na nudné vzdelávanie… tieto stretnutia sú kreatívne a vedené koučovacím spôsobom.
Témy si prinesiete sami, presne tie, kde vás tlačí topánka. My vás prevedieme technikami, spoločne budeme na témy nazerať z rôznych uhlov pohľadu a hľadať konkrétne riešenia.

Debatky o človečine v lídershipe

Každý piatok o 13:00 na Facebook profile expertklub nás môžete zažiť naživo. Prinášame témy z bežného manažérskeho života. To, čo zažívame všetci. Výber zamestnancov, riadenie času, procesy a na každú tému sa pozeráme cez filter človečiny. Zrozumiteľne, ľudsky, láskavo. Pretože to potrebujeme všetci, bez rozdielu od hierarchického postavenia v pracovnom živote.

Hviezdy pracovného neba

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo potrebujeme k tomu, aby sme boli šťastní? Čo urobí rozdiel v zážitku z produktu, alebo služby? My sme presvedčené, že sú to ľudia. Ľudské slovo, úsmev a energia, ktorú do práce vložia tí, ktorí za produktom stoja. Málo sa o nich hovorí, pretože častokrát sú „neviditeľní“. Prečítajte si príbehy tých, ktorí podľa nás tvoria hviezdy hotelového a reštauračného neba. Projekt spolupráce s portálom zenyvmeste.sk.


Špecialita: Škola rodičovstva

Máme sen prispieť k tomu, aby bol svet krásne miesto pre život. Preto spájame na prvý pohľad dva odlišné svety: pracovný a rodinný. Pretože vieme, že deti si zaslúžia rodičov, ktorí ich pripravia na džungľu vonkajšieho sveta. Veríme, že šťastný podnikateľ, zamestnanec, či manažér, žije šťastný rodinný život a opačne. V projekte Škola rodičovstva prinášame funkčné princípy lídershipu do rodín. Pracujeme s rodičmi, ktorí hľadajú odpovede, chcú na sebe pracovať a chcú byť pre svoje deti hrdinom, ktorého budú nasledovať.

Prehrať video

Čo o nás povedali druhí

Unikátny rozvojový program, zostavený s citom na vaše potreby. Lebo život je vo svojej podstate jednoduchý, keď pochopíme a získame poznanie.

ZuzanaRiaditeľka beauty centra, Nitra
Zobraziť viac
Ste skvelé koučky, verím, že sa spolu budeme stretávať, mne veľmi pomohol tento program aj osobne na prekonanie veľmi náročného pracovného obdobia. Pri stretnutiach s Vami som necítila som "obchod" :-), bolo cítiť hlavne človečinu...
AnnaRelax rezort
Zobraziť viac
"Aj s odstupom pár dní nám neustále v mysliach rezonujú naše spoločné dialógy, postrehy a riešenia. Pýtala som sa dievčat na ich názor k workshopu a všetky boli nadšené. A to aj napriek tomu, že sa im na workshop moc nechcelo. Každodenne sa snažíme implementovať vaše podnety do praxe a začína nám to prinášať ďalšie ovocie. Aj keď takmer vždy mávam k všetkému nejaké pripomienky, prípadne tipy, v tomto prípade ma skutočne nič nenapadá. Myslím, že svoju prácu robíte skvelo. A preto máte od nášho "femina" tímu veľké poďakovanie."
Iveta HrabovskáGentlejam
Zobraziť viac
"Teatime talk mi priniesol množstvo pozitívnej energie a pripomenul mi, že najdôležitejšie je v tomto období pozerať na svet inak. Ak niekto váha, či tieto online verzie Teatime stoja za to, odpovedám "áno". Dámy, ktoré to vedú, účastníkov vždy nasmerujú tým správnym smerom a odovzdajú množstvo inšpirácií a rád. Už teraz sa teším na ďalšie stretnutie 🙂"
MáriaRodinný penzión
Zobraziť viac
"Bolo to pre mňa povzbudivé a úprimne sa priznám, že nie všetko som si zapamätala, takže ma veľmi potešil váš mail. Veľa som rozmýšľala aj o stratégii môjho ďalšieho fungovania. Idem si vytlačiť Vaše cenné poznámky, ktoré sú mi ľudsky zrozumiteľné.Mám stratégiu v bodoch, veľmi pekne obidvom ďakujem za webstretnutie"
MartaOblastná organizácia CR
Zobraziť viac
"Ešte raz ďakujem, vďaka tomuto webináru som spoznala zaujímavých ľudí, ktorí ma motivovali vnímať a chápať súčasnú situáciu z iného uhla pohľadu. Získala som odporúčanie, ktoré som aj hneď aplikovala do praxe (osobné telefonáty) a som vďačná za spätnú väzbu mojich „klientov“. Tak ako sa povedalo na online stretnutí, ľudskosť je v týchto chvíľach najdôležitejšia. Pridanou hodnotou je možnosť „načúvať“ ostatným. Teším sa ďalšie stretnutie!"
AlenaZakladateľka alternatívnej školy, Zlaté Moravce
Zobraziť viac
Z mentorského programu si Odnášam množstvo nápadov, ako riešiť svoju prácu (napr. delegovanie), ale aj sebapoznanie, odhalila som svoje skryté stránky, ktoré som nevedela pomenovať. Odnášam si usporiadané hodnoty a narábanie so svojim časom. Na programe bolo vynikajúce spojenie rôznych typov podnikania, rôznych systémov, sebaprezentácia, prezentácia svojho podniku a spoznanie fantastických ľudí, na ktorých sa v rámci svojho podnikania môžem obrátiť.
MariánKonateľ výrobnej spoločnosti
Zobraziť viac
V prvom rade by som sa chcel poďakovať veľkým profesionálom, pani Havranovej, a pani Kazdovej, za ich prístup, čas a energiu ktorá nás všetkých vtiahla do mentorského programu. Som vďačný za spoločne strávené hodiny plné inšpirácie, motivácie, raportu a zato, že som mohol spoznať nových ľudí ktorí vytvárajú pridanú hodnotu a lepšiu spoločnosť.
AndrejKonateľ spoločnosti
Zobraziť viac
Veľká vďaka za možnosť sa stretnúť. Nateraz aspoň cez online svet a nadobudnúť zážitok, ktorý mi nik nevezme.
KatarínaMajiteľka obchodu
Zobraziť viac
aj ja vám všetkým ďakujem za výborne strávený čas každý utorok vo vašej spoločnosti. Bolo mi potešením a aj veľkým prínosom načúvať, kooperovať, dozvedať sa zaujímavé veci od vás aj od našich múdrych mentoriek.
VeronikaMajiteľka penziónu
Zobraziť viac
Bolo mi potešením, obohatili ste môj život aj rozveselili. Dnes mi začína "svitať" tak cítim energiu, pretože posledné mesiace boli fakt veľmi náročné.
KatarínaMajiteľka marketingovej agentúry
Zobraziť viac
Veľmi si vážim vaše pozvanie do skupinky, ktorú ste úžasne mentorovali. Urobím všetko preto, aby som poznatky a pomôcky, ktoré ste nám poskytli aplikovala do praxe. I vďaka vám sa už teraz mením a zdokonaľujem svoj prístup, svoje nastavenie a ani som netušila, že to ide ešte viac, po vašom programe sa stáva zo mňa ešte väčšmi zanietený blázon, ktorý miluje to čo robí a myslí pozitívne 🙂 Určite budem vrelo odporúčať takýto program každému, kto by váhal, či sa ho má zúčastniť. Ani neviem, či by sa dalo niečo zmeniť a upraviť. Mne sa to páčilo tou prirodzenosťou, priestorom pre každého, spätnou väzbou, ale aj zhrnutím, na ktoré ste si našli čas a viem... nie je to samozrejmosťou
MiroslavRiaditeľ hotela
Zobraziť viac
Pravidelné tréningy pomohli pri tvorbe a vylepšení samotného systému fungovania zamestnancov v HOTEL11. Viac sme sa venovali detailom, vyjasnili pracovné povinnosti a zodpovednosti každého pracujúceho, zlepšili kontrolu vykonávania úloh a prístupu k hosťom a tak zlepšili funkčnosť všetkých oddelení. 
Katarína
Zobraziť viac
Mam tento program (mentorský program) absolvovany a bolo to nieco uzasne 😊 ani slovami neviem opisat co vsetko mi to dalo. Sebapoznanie, aha momenty, utvrdenie si veci ktore robim spravne ale aj otvorilo oci na com musim popracovat 💪🏻 malo to len jednu chybicku a to taku ze to trvalo len 8tyzdnov 🤭 este raz obrovske DAKUJEM 🤍
Predošlé
Ďalšie

Najbližšie podujatia, ktoré by vás mohli zaujímať

Otvárame nový Mentorský program

Prečo sme vytvorili Mentorský program? CHCEMe pomôcť vytvoriť šťastný svet. Nie len pre seba, na tom neustále pracujeme to čo nám funguje chceme zdieľať s

Chcete naše služby vyskúšať na vlastnej koži?

Alebo sa chcete niečo opýtať? V tom prípade nám pokojne napíšte cez formulár nižšie.